Share
Evrogol Milivojevića iz nehata (VIDEO)

Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su Levadijakos u gostima sa 2:0, a najzaslužniji za pobedu bio je Luka Milivojević.

Luka Milivojevic Evrogol

Bivši fudbaler Crvene zvezde u 89. minutu je načeo odbran u domaćina i to spektakularnim golom iz nehata.

U pokušaju da uzme loptu od igrača Levadijakosa Milivojević je postigao fantastičan gol za vođstvo svoje ekipe.

Dva minuta kasnije pobedu je overio Fortunis. Olimpijakos ima šest bodova posle dva kola na čelu tabele.

Aktuelni šampion Grčke upisao je drugu vezanu pobedu na startu nove sezone mnogo teže nego što se očekivalo. Olimpijakos je kao gost savladao Levadijakos sa 2:0 (0:0) a odluka o pobedniku pala je u poslednjim trenucima susreta.

Gosti iz Pireja nikako nisu mogli do gola o čemu svedoči podatak da su u 81. i 85. minutu promašili dva jedanaesterca.

Fudbaleri Levadijakosa već su počeli da trljaju dlanove a onda je na scenu stupio srpski internacionalac Luka Milivojević koji je prvi gol u novoj sezoni postigao u velikom stilu minut pre kraja regularnog toka susreta.

Boreći se za loptu na nekih 25 metara od protivničkog gola Srbin je zahvatio loptu risom stopala i postigao evrogol za vođstvo Olimpijakosa od 1:0.

Tim golom Luka Milivojević je praktično obezbedio trijumf šampionu Grčke a Fortunis je u prvom minutu nadoknade samo potvrdio pobedu.

Izvor: b92.net / sportske.net