Share
Šest premijera i posebna ponuda na otvaranju bioskopa Cineplexx u Nišu

Šest premijera i posebna ponuda na otvaranju bioskopa Cineplexx u Nišu

Veliki bioskop Cineplexx Niš u STOP SHOP ritejl parku otvara svoja vrata za posetioce sutra, 10. novembra počev od 10:30. Na dan otvaranja, bioskop Cineplexx Niš imaće specijalnu ponudu i cenu karte od 150 dinara za sve projekcije.

cineplexx-nis-02

Nišlije će imati priliku da pogledaju dvanaest naslova od čega čak šest premijera. Dugo očekivani domaći film „Vojna akademija 3 – novi početak“, koji najavljuje novu sezonu popularne serije, domaću filmsku bajku za odrasle „Ime Dobrica, prezime: nepoznato“ sa Slavkom Štimcem u glavnoj ulozi, blokbaster „Doktor Strejndž iz studija Marvel i sinhronizovanu animaciju “Trolovi“.

Na repertoaru će se još naći i domaći film „Jesen samuraja“ sa Petrom Strugarom u glavnoj ulozi, triler „Inferno“ Rona Hauarda sa Tomom Henksom u glavnoj ulozi, akcioni film „Džek Ričer – bez povratka“ sa Tomom Kruzom, animirana avantura „Tajne avanture kućnih ljubimaca“ i najnoviji film reditelja Tima Bartona „Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu“.

cineplexx-nis-00

Prve dane rada bioskopa Cineplexx Niš obeležiće i posete fimskih ekipa. Ekipa filma „Ime Dobrica, prezime: nepoznato“ gostovaće u bioskopu Cineplexx Niš u četvrtak, 10. novembra, u večernjem terminu, dok će se ekipa filma „Jesen samuraja“ publici pokloniti u subotu12. novembra.

Prvi Cineplexx Porodični dan, održaće se za vikend, 12. i 13. novembra, uz poseban program za mališane, inspirisan aktuelnim dečijim filmovima.

nis-cineplexx

Bioskop Cineplexx Niš imaće pet sala, opremljenih najmodernijom tehnologijom, RealD 3D sistemom, sa ukupno 837 mesta. Zaljubljeni parovi će imati priliku da filmove gledaju u specijalnim, ljubavnim sedištima.

ljubavna-sedista

Cineplexx Niš

Bioskopski program od 10.do 16. novembra

 

ČETVRTAK 10. novembar

Vojna akademija 3 – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 22:55

Dobrica – 18:40, 20:40

Doktor Strejndž 3D – 11:30, 20:15, 22:30

Doktor Strejndž 2D –17:00

Trolovi 3D – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Trolovi 2D – 12:10, 14:20, 16:20, 18:20

Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 11:15, 15:05

Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 2D –13:10

Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 13:45

Jesen samuraja – 19:20, 21:40

Inferno – 16:10

Džek Ričer – Bez povratka – 22:40

 

PETAK 11. novembar / NEDELJA 13. novembar

Vojna akademija 3 –  12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00,22:00

Dobrica – 18:40, 20:40

Doktor Strejndž 3D – 11:30, 20:15, 22:30

Doktor Strejndž 2D – 17:00

Trolovi 3D – 12:20, 14:20, 16:20, 18:20

Trolovi 2D – 11:15, 13:10, 15:05

Greben spasa – 21:20

Računovođa – 16:10

Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 11:00, 14:40

Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 2D –12:50

Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 13:45

Jesen samuraja – 19:20,21:40

Inferno – 16:35

Džek Ričer – Bez povratka – 19:00

Greben spasa – 21:20

Hulieta – 22:40

 

SUBOTA 12. novembar

Vojna akademija 3 –  12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00

Dobrica – 18:40, 20:40

Doktor Strejndž 3D – 11:30, 20:15, 22:30

Trolovi 3D – 12:20, 14:20, 16:20, 18:20

Trolovi 2D – 11:15, 13:10, 15:05

Greben spasa – 21:20

Računovođa – 16:10

Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 11:00, 14:40

Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 2D –12:50

Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 13:45

Jesen samuraja – 17:00,19:20, 21:40

Inferno – 16:35

Džek Ričer – Bez povratka – 19:00

Greben spasa – 21:20

Hulieta – 22:40

 

PONEDELJAK 14. novembar / UTORAK 15. novembar / SREDA 16.novembar

Vojna akademija 3 –  12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00

Dobrica – 18:40, 20:40

Doktor Strejndž 3D – 11:30, 20:15, 22:30

Doktor Strejndž 2D – 17:00

Trolovi 3D – 12:20, 14:20, 16:20, 18:20

Trolovi 2D – 11:15, 13:10, 15:05

Greben spasa – 21:20

Računovođa – 16:10

Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 11:00, 14:40

Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 2D –12:50

Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 13:45

Jesen samuraja – 19:20, 21:40

Inferno – 16:35

Džek Ričer – Bez povratka – 19:00

Greben spasa – 21:20

Hulieta – 22:40

 

ČETVRTAK 6. oktobar / PETAK 7. oktobar / PONEDELJAK 10. oktobar / UTORAK 11. oktobar / SREDA 12.oktobar

Jesen samuraja – 17:30, 20:00, 21:00, 22:20

Ostavljeni – 20:30, 22:30

Dva ortaka i jazavac – 16:15, 17:50

Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D – 18:30, 20:15

Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu – 16:00

Snouden – 17:40, 22:10

Keš i metak – 21:30

Sedmorica veličanstvenih –18:00

Povratak veštice iz Blera –22:40

Beba Bridžit Džons –17:20, 19:45

Dnevnik mašinovođe –19:30

Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D – 16:05

 

SUBOTA 8. oktobar / NEDELJA 9. oktobar

Jesen samuraja – 12:40, 15:00, 17:30, 20:00, 21:00, 22:20

Ostavljeni – 20:30, 22:30

Dva ortaka i jazavac – 13:00, 14:40,16:15, 17:50

Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D –18:30, 20:15

Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu –16:00

Snouden –17:40, 22:10

Keš i metak –21:30

Sedmorica veličanstvenih –18:00

Povratak veštice iz Blera –22:40

Beba Bridžit Džons –17:20, 19:45

Dnevnik mašinovođe –19:30

Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D – 13:20, 15:20

Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano) – 12:20, 14:20

Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D – 13:40, 15:40

Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D –12:00, 14:00, 16:05

 

 

Autor: Media Press