-
Borković testirao ‘pijane naočare’: ‘Sa ovim ne može ni da se hoda, a kamoli da se vozi’ - 9 sata pre
-
Da li kada otvorite veš mašinu osećate neprijatne mirise? Evo kako da ih se rešite - 14 sata pre
-
Premijera porodičnog filma ‘Vučije bobice’ na Filmskim susretima u Nišu - 14 sata pre
-
Galerija Art55 raspisuje konkurs za izlagačku 2023. godinu - 2 dana pre
-
Dr Kostadinović o simptomima i značaju prevencije: ‘Većina malignih promena u dojkama ne boli’ - 2 dana pre
-
Golub najavljuje pravu pank-rok feštu uz Gobline 21. avgusta u Banovini - 2 dana pre
-
Predstava ‘Sladoled’ na Danima Romulijane u Zaječaru - 17/08/2022
-
M&M’S se posvećuje stvaranju inkluzivnijeg sveta – sveta u kome se svi osećaju prihvaćeno - 17/08/2022
-
Kako poboljšati pamćenje prirodnim putem? - 17/08/2022
-
XI Festival književnog stvaralaštva na narodnom govoru ‘Preobraženjsko pojanje’ u Narodnoj biblioteci ‘Stevan Sremac’ - 17/08/2022
Sutra svečano otvaranje Svetosavskog sajma knjiga u Nišu
Svečano otvaranje 16. po redu Svetosavskog sajma knjiga zakazano je za petak, 28. februar u 18 sati, u Oficirskom domu.
Sutra počinje 16. Svetosavski sajam knjiga u Oficirskom domu u Nišu; foto: Portal Media Press Srbija
Sajam otvara književnik Vule Žurić, aktuelni dobitnik nagrade „Stevan Sremac“, koji će potom od 19 sati imati i promociju svog književnog stvaralaštva.
Za vreme trajanja sajma od 28. februara do 6. marta, posetioci će moći da upoznaju naše brojne pisce, Vanju Bulića, Neleta Karajlića, Aleksnadra Mojaševića, Violetu Jović i Gorana Šarića.
Radno vreme sajma je svakog dana od 10 do 20 sati, a cena ulaznica je 50 dinara. Ulaznice će na većini štandova moći da se iskoriste za kupovinu knjiga uz sajamski popust.
Organizator sajma je Medivest KT.
Autor: Portal Media Press Srbija